Hotel Roubenka Hotel Roubenka Hotel Roubenka

Novinky

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Darujte pobyt v Hotelu Roubenka  více informací

Designový apartmán

Designový apartmán

V novém designovém pokoji jsme spojili moderní vybavení se stylovou roubenkou.  více informací

Informace pro firemní klientelu

Informace pro firemní klientelu

Hotel je otevřený pro firemní klientelu. K Vašemu bezpečí dodržujeme všechny opatření a k dispozici pro Vás máme ochranné respirátory a covid testy.  více informací

Příbor

Rodný dům Sigmunda Freuda, Příbor

Rodný dům, který se nachází na Zámečnické ulici 117, Vás překvapí nejen svou důkladnou rekonstrukcí, kterou prošel a slavnostně byl otevřen v roce 2006, ale také svou zajímavou expozicí. Určitě doporučujeme dům navštívit. 

Piaristický klášter, Příbor

V budově bývalého piaristického kláštera, který byl založený v roce 1694 olomouckým biskupem Karlem II., dnes sídlí Městské muzeum a knihovna. Budova také slouží ke společenským a kulturním akcím, také se zde pořádají svatební obřady. K piaristickému klášteru patří také krásné zahrady. Jsou rozděleny na dvě části. Horní zahrada je komornější, s chodníčky, zelení, s posezením a kašnou. Spodní zahrada je odpočinková.

Farní kostel narození panny Marie

Členitá stavba kostela s dalšími menšími stavbami a krásně vyzdobeným interierém. Kostel lemuje ohradní zeď s křížovou cestou se 14 kapličkami.

Ubytování Příbor

Hotel Roubenka se nachází cca 14 minut jízdy autem z Příbora (10 km). Pokud pojedete ze směru od Ostravy, odbočíte do centra Příbora a pojedete směrem na Kopřivnici. Projedete Kopřivnicí směrem na Štramberk. Budete se držet našich směrových ukazatelů.

Kontaktní údaje

Hotel ROUBENKA

Dolní 327

742 66 Štramberk

Česká republika

Tel. 602 881 000

E-mail: roubenka@roubenkahotel.cz

 

facebook instagram

mapa

Počasí Štramberk - Slunečno.cz Partner Partner

Hotel Roubenka ve Štramberku hodnocení