Pronájem prostor pro svatbu

Novinka pro Váš svatební den! Hotel Roubenka nově nabízí pronájem prostor restaurace pro realizaci svateb. Pro Vaše pohodlí a klidný průběh svatby ve Štramberku, jsme vytvořili balíček na 3 dny. V těchto dnech (1. a 3. den) budete mít čas na přípravu svatební výzdoby, zajištění a přípravy svatební tabule a obřadu, organizaci hudební produkce a následný úklid restaurace do původního stavu před předáním. Druhý den je určený pro samotný svatební obřad a hostinu. Celý hotel a restaurace je zařízený v rustikálním stylu.

Vinárna

Nově nabízíme pronájem vinárny, která má kapacitu pro 16 - 20 osob. Vinárna je k pronájmu samostatně bez restaurace. Vybavená je rautovým stolem, výčepním zařízením, kávovarem, lednicí a myčkou. Vinárna má přímý vstup do zahrady, kde je možné využít plynový gril a venkovního posezení. 

Pro případné další dotazy, rezervace a informace volejte telefonní čísla 556 852 566-7.
Seznamte se s našimi podmínkami pro pronájem. (soubor ke stažení).

Pronájem prostoru pro svatební hostinu ve vlastní režii

Pro Váš svatební den máte u nás k dispozici prostor restaurace s kapacitou 25 lidí, plně vybavenou profi kuchyni, výčepní pult, bar, gril, venkovní posezení s terasou, krásnou zahradu s výhledem na Štramberskou Trúbu.

Veškeré jídlo, catering, nealko nápoje, alkohol, květinovou výzdobu a dekorace si můžete zajistit své, podle Vašich představ a finančních možností. V případě potřeby Vám rádi doporučíme firmy, které tyto služby zajišťují. Po celé tři dny Vám bude k dispozici majitelka hotelu, která Vám ochotně pomůže s Vašimi požadavky, ohledně Vašich příprav.

Seznamte se s našimi podmínkami pro pronájem. (soubor ke stažení).

Svatební balíček na 3 dny

  • Pronájem prostor s kapacitou 25 osob
  • Plně vybavené a zařízené prostory pro svatební oslavu
  • Plně vybavené a zařízené prostory pro zázemí svatby
  • Omezená nabídka využití dekorací 
  • Svatební pokoj pro novomanželé
  • Cenově zvýhodněné ubytování pro svatební hosty
  • Individuální poradenství a pomoc s organizací svatby
  • Pátek od 12 hodin, neděle do 12 hodin

Cena 20 000 Kč
Svatební obřad 3 000 Kč
Ceny jsou platné do 31.12.2022

Vinárna, Hotel Roubenka, Štramberk
Vinárna, Hotel Roubenka, Štramberk
Restaurace Hotel Roubenka

Facebook