Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za úžasně připravený víkend, Vaši podporu a lásku, kterou do své práce vkládáte. Určitě někdy zavítáme znovu i jen tak na odpočinkový pobyt :-) Martincovi, svatba 2/2024

Dobrý den paní Bajerová, 
chtěli jsme taky ještě moc poděkovat za perfektní zařízeni všeho, co jsme chtěli. moc jsme si to užili, i všichni hosté byli spokojeni a na Roubence se jim líbilo. Vyřiďte pozdravy paní Alence. už jsme zase v jednom kole, ale jakmile budeme na víkend ve Štramberku, stavíme se.

Pěkný den
Valerie
Dobrý den,
ještě jednou chci poděkovat za to, jak jste se o nás postarali při naši páteční svatbě. Moc se nám u vás líbilo a den jsme si užili. Velké díky všem, kteří tomu dopomohli.

S pozdravem
Lukáš Filip
Dobrý den,
musíme říci a mluvím i za Jirku a za všechny hosty, že Vaše služby byly opravdu nadstandardní a byli jsme s nimi opravdu velmi spokojeni. Počínaje domluvou ohledně celkové organizace předem, tak po samotnou organizaci v daný den. Vše co jsme chtěli, tak bylo splněno a to perfektně.
Všichni hosté byli nadšeni již při příjezdu především lokalitou a samotným hotelem. Velmi se jim líbilo, v jakém duchu je hotel navržen včetně altánu a zahrady. Podávané jídlo bylo báječné, všem strašně chutnala Vámi doporučená kýta, bramborový salát a masa z grilu. Obsluha byla perfektní a to především (ráda bych jmenovitě, ale jména bohužel neznám) mladý číšník s kolegyní, kteří se o nás v daný den starali a pak i následující den, kdy jsme na hotelu zůstali sami bez našich hostů. Byli opravdu moc ochotní a milí a nic pro ně nebyl problém, čehož si velmi vážíme.
Dále velmi děkujeme, za nalezený a vrácený řetízek, který jste našli na pokoji č. 9 již byl vrácen majitelce :)
Nemůžeme říci snad jedinou věc, kterou bychom Vám mohli vytknout :) 
Mockrát za vše děkujeme, byl to nádherný den! Jakmile budeme mít hotové fotky od našich fotografů, tak bychom Vám nějaké poslali, abyste je případně mohli dát na stránky či s nimi naložili, jak uznáte za vhodné :)

S pozdravem
Ing.arch. Simona Patáková
Dobrý den,
plánovala jsem, že Vám napíšu poděkování. Chtěla jsem se jen trochu s odstupem přeptat všech mých hostů, kteří se oslavy účastnili, jak byli spokojeni oni, abych nehodnotila jen za sebe.
Byla jsem potěšena, že byli naprosto všichni spokojeni a proto hodnocení Vašich služeb je jednoznačně pozitivní a není co vytknout. Velmi příjemné prostředí, bezvadná, příjemná a ochotná obsluha, připravené pokrmy chutné celý oběd i večerní raut, nejvíc chutnaly dorty a koláčky, celková příprava všeho co jsme si objednali bez chyby, ubytování (podle hodnocení ubytovaných) krásné a super. Sestra s rodinou plánovala. že si v neděli ještě vyrazí na procházku po Štramberku, ale nakonec jeli domů k vůli horšímu počasí. Už ale plánuje, že si k Vám vyjedou se svými kamarády na výlet. Takže děkujeme Všem, kteří jste se nějakým způsobem podíleli na zajištění téhle akce a přejeme Vám, ať máte nadále spoustu spokojených hostů. Myslím, že s tímhle přístupem o ně nebude nouze.Přiznám se, že jsme měli trochu obavy, když jsme k Vám jeli poprvé domluvit uspořádání oslavy. protože jsme Vás neznali. Tím víc nás těší, že obavy byly zbytečné a na základě osobní zkušenosti Váš hotel můžeme s klidem doporučit jiným našim známým a přátelům.
Věříme, že i s naší strany bylo všechno v pořádku a nezavdali jsme my ani naší hosté příčinu k Vaší nespokojenosti.
Teď přemýšlíme kde uspořádat oslavu manželových narozenin, které bude mít v květnu, protože jste nasadili dost vysokou laťku. Dcera říkala, že rozhodně na tom stejném místě, ale on bude mít o něco více hostů 30 až 35 a to bychom se asi nevešli. Nebo myslíte, že ano? Rádi bychom na to znali Vaše stanovisko. Děkujeme za odpověď.

S pozdravem
J.a A. V (oslava 17.01.2015)
Dobrý den,

nedá mi to a musím se ještě jednou vyjádřit k našemu pobytu ve Vašem hotelu. 
Pobyt byl krátký, na jednu noc, ale zanechal ve mě i v mé ženě příjemný pocit z místa, kam se určitě chceme v budoucnu ne vrátit, ale vracet.
Zařizovali jsme to jako náhradní variantu za odřeknutý narozeninový pobyt v .. a osud to tak zařídil přímo ukázkově. Od prvního kontaktu s paní Bajerovou, přes přijetí personálem při našem příjezdu, špičkovou obsluhu v restauraci večer i ráno až po poslední minuty před naším odjezdem - celou dobu jsme se setkávali s vlídností, citlivou péčí, profesionalitou a úžasným přístupem "nic není problém" Prostředí bylo vlídné, vzorně uklizené, čisté, vše funkční i mimo sezónu (jistě je to pro Vás samozřejmost, ale zažil jsem, že drahé mnohahvězdičkové hotely se tím chlubit nemohly), jídlo chutné, zajímavé, krásně naservírované...

Kdokoli se nás bude ptát na ubytování, budete první, kam ho nasměrujeme. Když už ne s noclehem, tak alespoň s příjemnou večeří.

Krásně jsme oslavili narozeniny (manželka je měla v pátek, já je mám pozítří) Kriticky zvýšená hladina endorfinu v našich organismech po návratu z Vašeho hotelu jistě svědčí o tom, že to co děláte, děláte výborně. Nechť se Vám daří!

V.M.
(18.3. 2016)
Dobrý odpoledne přejeme, 
rádi bychom touto cestou chtěli ještě dodatečně poděkovat za úžasnou svatební oslavu, konanou ve Vašem Hotelu Roubenka - nemluvím pouze za sebe a manželku, ale také za všechny hosty, kteří se oslavy účastnili :)

Celý svatební den vyšel naprosto skvěle a to ze všech hledisek - skvělá domluva a organizace (jak měsíce před svatbou, tak i v jejím průběhu) s paní Bajerovou a jejími kolegy, úžasná atmosféra, fantastické jídlo, na které obě naše rodiny ještě teď vzpomínají :) Stylové, překrásné a útulné ubytování pouze podtrhlo celkový dojem z celého dne. Zařízené bylo snad i počasí, které se na nutnou dobu umodřilo a umožnilo nám vše si dokonale užít. Právě počasí změnilo na poslední chvíli velkou část programu, avšak i to bylo za strany hotelu vyřešeno tak efektivně a elegantně, až to překonalo veškerá naše očekávání. 

Na závěr bychom chtěli jen poděkovat všem lidem z Hotelou Roubenka, za uspořádání našeho výjmečného dne a vyjádřit přesvědčení, že to jistě nebyla poslední oslava v tomto místě :) 

S pozdravem a díky Hrabovští
(27.6. 2017)

Facebook