Jsme jeden z mála hotelů v regionu, který Vám nabízí prožít svatební den na jednom místě a navíc v romantickém Štramberku.

Svatební servis:

  • nový a romantický svatební altánek
  • svatební hostina a oslava v restauraci nebo na terase
  • ubytování nejen pro novomanželé, ale i svatební hosty.

Venkovní svatba ve Štramberku

Hotel Roubenka díky svému areálu umožňuje jedinečnou a vyjímečnou příležitost pro realizaci Vaši svatby venku.  Hotel je jako jediný ve Štramberku situován tak, že nabízí krásný výhled na Štramberskou trúbu. Díky tomu bude vaše venkovní svatba nezapomenutelným zážitkem a to si troufáme tvrdit, že při jakémkoliv počasí.

Svatební obřad probíhá v krásném a romantickém altánku, který je určený pouze pro tyto vyjímečné příležitosti. Po svatebním obřadu můžete celý areál využít k oslavám a to jak zahradu a dvůr, tak restaurační prostory.

Za přípravu svatby v zahradě účtujeme 4000,- Kč.

Svatební den je pro většinu, jeden z nejdůležitějších dnů v životě, proto se rádi postaráme o to, abyste na něj vzpomínali jako na krásný sen.

Využijte naší novinky! Svatební balíček na 3 dny. Pro případné další dotazy a informace volejte telefonní čísla 556852566-7.

V případě že máte zájem o pořádání oslav v našem Hotelu Roubenka, seznamte se prosím s našimi podmínkami (soubor ke stažení).

Facebook